В “Л/ДНР” хаос: бойовики вбивають своїх же, а танкісти взагалі згоріли живцем

Вибачте цей текст доступний тільки в “російська”. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Офіцер ЗСУ розповів про небойові втрати бойовиків, які гинуть і без допомоги українських військових

Бойовики за останні дні втратили кілька “вояків” у вигляді небойових втрат – в підрозділах невизнаних республік продовжує панувати хаос і беззаконня. Про це написав у Facebook офіцер ЗСУ Анатолій Штефан (позивний “Штірліц”).

Він повідомив, що “бригада 200” продовжує поповнюватися “воїнами Л/ДНР”, іноді навіть без допомоги українських військових.

“Останні дні в підрозділах “7 ОМСБр” небойові втрати становили 5 окупантів. До славетної “бригади” нещодавно додалися 3 танкісти, які згоріли живцем, 1 бойовик, якого вбили братушани, а комбат із санінструктором приховав убивство. І ось чергове повідомлення про загибель 2 терористів в результаті порушення заходів безпеки. Мабуть, всім підрозділам “Дирляндії” потрібно взяти за приклад “передовий досвід” “7 ОМСБр” і вдосконалюватися в даномунапрямку. А ми, як завжди, додамо до свого списку п’ятьох демобілізованих Небратів”, – написав” Штірліц”.

Також він повідомив про ще одного загиблого бойовика, який воював на фронті із самого початку війни.
“Ранок починається з хороших новин. Днями вступив до лав славетної “200-ї бригади” “дембель”, який воював в лавах окупантів з 2014 року, позивний “Муслім”. Службу бойовик проходив у лавах фейкової недореспублікі “ЛНР”, – додав Штефан.

Translate »