Екс-бойовик “ДНР” здав важливі дані про армію РФ

Вибачте цей текст доступний тільки в “російська”. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Терористами на окупованому Донбасі керують російські кадрові офіцери, а формально так звані 1 і 2 армійські корпуси – це частина регулярної армії РФ.


Про це в інтерв’ю ТСН розповів колишній високопоставлений бойовик “ДНР”, який у травні 2018 перейшов на підконтрольну Україні територію, Володимир Бакланов, зазначивши, що також більшу частину “військ” “ЛДНР” складають і надіслані з РФ “алкаші”.
“Рівень звання – від підполковника, посада – корпусний рівень і вище. Тобто з російської сторони – корпусний і вище. Ви ж знаєте, що армія ділиться на полки, бригади (це може бути одне і теж), дивізії і корпуси. В “ДНР” і “ЛНР” немає дивізій. Там середнє між дивізійним і корпусним рівнем. Бригади дуже погано оснащені транспортом, не так як українські або російські. Вони не здатні дуже швидко рухатися і піднімати ту кількість боєприпасів, яка їм необхідна. Просто транспорту мало дали. Це цілеспрямовано зроблено”, – розповідає колишній бойовик.
За його словами, армія “ДНР” – це полк спецназу і “республіканська гвардія”.
“1-й і 2-й армійські корпуси” є частиною російської армії. Чомусь всі думають, що армія “ДНР” – це корпус. Корпус не має до армії “ДНР” жодного відношення. Це реально місцеве населення плюс вищі керівники – росіяни. У них занадто добре сприйняття своєї армії… Показуха на вищому рівні, купа паперів, які нікому не потрібні. Підготовка тих, хто прибував спочатку, була вища в цілому. А потім… Ми їх (російських офіцерів. – Ред.) називали “гуманітарка” або “окупанти”. Тому що люди ведуть себе, як господарі. У них дуже сильний кадровий голод, тому що надсилають просто алкашів”, – розповів Бакланов.

Також він розповів про постачання зброї з Росії, яка доставляється терористам із різних військових частин.

“Наприклад, 122-мм снаряди під систему “Град”: їх проходила величезна кількість, до 15 тисяч практично в день. У таких же кількостях проходили і 122-ті, які йдуть на гаубиці Д-30, самохідного варіанту або буксированого. Плюс на міномети 120-мм калібру, ну і для стрілкотні – просто неміряно, в мільйонах”, – наголосив екс-бойовик.
Він зазначив, що основними логістичними пунктами розвантаження є Донецьк, Амвросіївка і Луганськ.

“Є квоти на підрозділ і, відповідно, нарядом, яким виписувалося, все прямувало в пункт призначення. Поїзди приходили з різних військових округів Росії. У нас у Донецькій області снігу не було, а вагони приходили повністю заметені. Російська Федерація – все (озброєння. – Ред.)”, – розповів Бакланов.

Translate »