Бойовики «ДНР» перетворюють дітей на шкуродерів і вбивць

Вибачте цей текст доступний тільки в “російська”. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.


Жителі тимчасово окупованої бойовиками «ДНР» Макіївки скаржаться на жорстокість маленьких дітей, які до смерті забили кошеня і погрожували татом ДНРовцем.

Про це повідомляється на сторінці «БыльБылева» в Twitter. Як розповіла жінка, 30 червня в Макіївці вона побачила трьох дітей у віці близько 5-7 років, які жорстоко били ногами кошеня. Кошеня у дітей відібрали, а у відповідь на зауваження один з хлопчиків пригрозив: «Мій тато – ДНРовець, він вас всіх вб’є!». Вранці побите дітьми кошеня померло.
Користувачі активно коментують цей пост, а один з коментаторів навів дуже підходящу цитату відомого російського письменника Івана Буніна: «З жахом думаю, кого народить це п’яне криваве бидло, яке захопило владу в Росії і що буде з країною через два три покоління». «Тепер історія повторюється в масштабах всього Донбасу», – додав користувач.

Translate »