“Гнили пальці й ноги” – журналісти дізналися про жахливі злочини бойовиків

Вибачте цей текст доступний тільки в “російська”. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.


Бойовики ДНР протягом 4 років окупації викрадали, катували та вбивали мирних жителів.

У підвалах колишнього приміщення СБУ, яке захопили терористи, досі лежать надгнивші людські останки, написав журналіст Денис Казанський у своєму блозі. Він оприлюднив переписку бойовиків.

“Одкровеннями звірства з громадськістю поділилися члени терористичного угрупування “Восток”, контрольованого бойовиком Олександром Ходаковським. Наприклад, в одному з постів розповідається про жахливі злочини “польового командира” терористів Вадима Погодіна на прізвисько Керч, на совісті якого вбивство українського школяра Степана Чубенка, а також його соратників.
У підвалах СБУ можна було виявити людські кінцівки, що гниють, руки, пальці, які залишилися в результаті дій “слідчих” із батальйону “Керч”. Для багатьох людей тоді будівля СБУ почала асоціюватися зі смертю і безслідною втратою рідної людини, а на порозі завжди юрмилися жінки в сльозах і чоловіки, які самі шукали своїх жінок.

Ще одне важливе і, мабуть, найстрашніше зізнання, зроблене бойовиком Натаном Донецьким про соратників його “конкурента” Ходаковського, стосується масових розстрілів мирних жителів на тимчасово окупованій території, яких скопом ховали у загальній траншеї”, – написав Казанський.

Translate »