Бойовика та пропагандистку так званої ДНР засудили у Чернівцях до 10 років позбавлення волі

Вибачте цей текст доступний тільки в “російська”. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.


Щоправда, відбування покарання почнеться від дня їх затримання

Завдяки спеціальному досудовому розслідуванню, яке проводило Управління Служби безпеки України у Чернівецькій області за процесуального керівництва прокуратури встановлено, що 53-річна уродженка Донецької області, за власної ініціативи вступила до лав незаконного збройного формування «ДНР» та очолила «Департамент інформаційної політики Міністерства інформації ДНР», відповідає за наповнення інформаційних ресурсів та засобів масової інформації «ДНР» відомостями, які популяризують діяльність «ДНР» та дискредитують Україну та її Збройних Сил.
Вироком Шевченківського районного суд м. Чернівці її засуджено до 10 років позбавлення волі, повідомляє прес-служба прокуратури Чернівецької області. Також на цей самий строк засуджено 52-річного жителя м. Сніжне Донецької області, який перебуває у складі незаконного збройного формування «бригада Восток», згодом – «11 ОМСП» так званої «ДНР» та брав активну участь в бойових діях проти військовослужбовців Збройних Сил України та працівників правоохоронних органів поблизу Донецького аеропорту, населених пунктів Ясинівка, Пантелеймоновка Красний Партизан, Піски та м. Авдіївка Донецької області. Початок строку відбування покарання обчислюватиметься з дня їх затримання та приведення вироку до виконання.

Translate »