70 тисяч доларів за снаряд: Росія застосувала на Донбасі високоточну зброю

Вибачте цей текст доступний тільки в “російська”. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Під шумок оповідань про “внутрішній конфлікт українського народу” небратній сусід вдарив по позиціях ЗСУ 152 мм снарядами “Краснопіль”

Днями місцеві бойовики і російські військові на Донбасі вдарили по позиціях українських військових керованими артилерійськими боєприпасами “Краснопіль”.

Про це офіцер ЗСУ Анатолій Штефан ( “Штірліц”) повідомляє на своїй сторінці в Facebook.

За його словами, жертв серед бійців ЗСУ і цивільних жителів вдалося уникнути, оскільки позиція на момент влучання снарядів була порожня і перебувала на віддалі від цивільних будівель.

Нескладно здогадатися про походження цього боєприпасу в руках т.зв. “ополченців”, але не виключаються варіанти покупки високоточних боєприпасів в військторзі “ДНР” (вартість до 70 тис. доларів за одиницю), або шахтарі копнули глибше і досягли шару новітніх російських високоточних боєприпасів, використовувати які може будь-який “ополченець”, “шахтар” або представник “народної міліції” (звичайно при наявності у нього 152 мм гармати), іронізує офіцер.

Популістські заклики небратнього сусіда про “пошук можливих шляхів вирішення внутрішнього конфлікту українського народу” залишаються закликами, а насправді ми і раніше спостерігаємо використання нашої землі в якості військового полігону для випробування і демонстрації розробок російського військово-промислового комплексу, підкреслив Анатолій Штефан.

Translate »