Українські воїни злегка “вкоротили” комбата бойовиків

Вибачте цей текст доступний тільки в “російська”. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

ЗСУ “затрьохсотили” одного з командирів бойовиків та шлють полум’яний привіт Моторолі

У мережі з’явилися відомості про те, що українські військові серйозно поранили “комбата” одного з бандформувань терористичної “ДНР”. Йдеться про Слєсаревського Георгія на прізвисько “Джордж”.

Так, волонтер Юрій Мисягін опублікував пост в Facebook соратниці бойовика Анджеліки Кугейко, яка написала про поранення терориста та натякає на необхідність фінансової допомоги з боку “співчуваючих”:

“21 червня був серйозно поранений наш комбат, позивний “Джордж” (передові позиції в селі Коминтерново). Мінно-осколкова травма, сильно поранило ноги. Зараз він знаходиться в госпіталі. Буде потрібна операція і витрати на лікування в період реабілітації”, – йдеться в повідомленні.

Це повідомлення про поранення терориста підтвердили і в сепаратистських ЗМІ. Вони повідомляють, що бойовики збирають гроші на лікування свого “командира”.

Юрій Мисягін також зазначив, що бойовики запустили збір коштів на допомогу пораненому терористу, на що він відповів: “ЗСУ калібром допомогли”.

У свою чергу ще один користувач Facebook написав: “В районі Комінтерново наші затрьохсотили одного дировського командира по кличці “Джордж”. Пацани на радощах вже заздалегідь шлють через нього полум’яний привіт “Гіві” і ” Моторолі “.
Ватажок одного з підрозділів бойовиків Олег Мамиєв, з позивним “Мамай”, “командир батальйону” в так званій “ДНР” був ліквідований на Донбасі під час зйомок сюжету для російського пропагандистського телеканалу.

Translate »