Російська окупаційна влада знову готує антиукраїнську акцію

Вибачте цей текст доступний тільки в “російська”. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.


П’ятий рік триває незаконна окупація територій України Росією, у зв’язку з чим триває неоголошена війна між Україною та Росією.

Хоча, на міжнародній арені Росія себе позиціонує нейтральною стороною і всіляко відкидає доведені факти своє участі у збройному конфлікті на сході України.
Окрім ведення бойових дій в Донецьких та Луганських областях Росією здійснюються і активні антиукраїнські пропагандистські заходи. Винятком не стала і річниця початку «Великої вітчизняної війни».
За інформацією Головного управління розвідки МО України, 22 червня у великих містах окупованих територій Донбасу заплановано проведення примусових антиукраїнських мітингів за участю місцевого населення та військовослужбовців російських окупаційних військ.
«В такий спосіб окупаційна влада намагається перетворити чергову річницю початку «Великої вітчизняної війни» на «День вшанування пам’яті жертв обстрілів Збройних Сил України», – йдеться у повідомленні ГУР МО України.
Також, для активного висвітлення вказаного антиукраїнського заходу на тимчасово окуповану територію України прибули журналісти та кореспонденти провідних російських ЗМІ.
Вказане, в чергових раз доводить активну антиукраїнську діяльність російської влади на тимчасово окупованих територіях, а також продажність та нездатність російських ЗМІ об’єктивно та прозоро аналізувати та висвітлювати події.

Translate »