На Донбасі бойовик “ДНР” здався українській поліції

Вибачте цей текст доступний тільки в “російська”. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.


бойовик з позивним “Чапаєв” здався поліції щоб уникнути покарання за участь в “ДНР” У Донецькій області українським поліцейським здався колишній бойовик “ДНР”, який переховувався в Українську від покарання.

Про це йдеться у повідомленні Національної поліції. “Як розповів колишній бойовик, він почув, що в незаконних збройних формуваннях платять за службу “великі” гроші, а так як на той момент він не працював, то вирішив “підзаробити”, – повідомили в поліції. Зазначається, що найманець із позивним “Чапаєв” півроку прослужив в лавах терористів. Спочатку він був “черговим” КПП у військовій частині. До його завдань входило чергування на контрольно-пропускному пункті військової частини та перевірка автотранспорту, який в’їжджає – виїжджає звідти. “У вільний час у військовій частині нас вчили збирати-розбирати зброю, а також пояснювали основи військового мистецтва”, – розповів колишній бойовик. Пізніше “Чапаєв” став помічником повара. Так тривало із серпня 2014 року по січень 2015 року. “Незадоволений ставленням командування підрозділу до особового складу, а також не отримавши обіцяних грошей за службу, чоловік залишив військову частину й повернувся до свого рідного міста. Там він вів прихований спосіб життя та усіляко уникав зустрічі із правоохоронцями, побоюючись відповідальності за участь у НЗФ”, – додали в поліції. Коли ж чоловік дізнався, що є можливість “покаятися” та звільнитися від покарання, екс-бойовик здався поліції.

Translate »