“Зроблять в найкращих традиціях СРСР” – розповіли, що станеться із бойовиком ДНР Олександром Захарченком

Вибачте цей текст доступний тільки в “російська”. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.


Ватажка невизнаної ДНР Олександра Захарченка можуть або посадити до в’язниці самі бойовики за наказом російських кураторів, або прибрати. Як це робили із багатьма генеральними секретарями часів СРСР.

Так вважає Ігар Тишкевич, аналітик Українського інституту майбутнього, передає “Апостроф”.

“Захочеться раптом так званим “слідчим органам ДНР” погратися у боротьбу з корупцією. І вони зроблять вигляд, що Захарченко – корупціонер, його заарештують і можуть навіть нібито засудити. Для бойовиків цей варіант найцікавіший, адже вони можуть тоді дорікнути Україні, що вона жодного великого чиновника не засудила, а вони, мовляв, засудили”, – сказав експерт.
“Захарченко може піти за станом здоров’я. Така традиція ще родом з СРСР. Випускається заява, мовляв, Захарченко захворів, не може більше виконувати свої обов’язки, його місце займає виконуювач обов’язків, а потім цього в.о. якось легітимізують” , – вважає журналіст Денис Казанський.

Translate »