Бойовики “ДНР” невдоволені тим, що їх вербують на війну в Сирію

Вибачте цей текст доступний тільки в “російська”. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Картинки по запросу боевики днр

Бойовики “ДНР” невдоволені тим, що російське командування вербує їх на війну в Сирію. Здебільшого невдоволення висловлюють бойовики з числа місцевого населення.

Про це у своєму Facebook повідомив нардеп та керівник групи “Інформаційний спротив” Дмитро Тимчук. “В окремих підрозділах “1-го АК ДНР” співробітники “МДБ ДНР” (“військова контррозвідка”) фіксують “невдоволення, висловлюване в приватних бесідах” серед бойовиків щодо їх вербування “на Сирію”, – мовиться у повідомленні Тимчука. Зазначається, що роздратування висловлюють в основному бойовики з числа місцевого населення, яких вербують нарівні з російськими найманцями.

На думку невдоволених бойовиків, неприпустимо “відряджати” в Сирію особовий склад з і без того неукомплектованих підрозділів у той час, коли “в будь-який момент можна очікувати масштабного наступу ЗСУ”.

Оперативные данные группы «Информационное Сопротивление».На протяжении последних суток отмечались следующие…

Опубліковано Dmitry Tymchuk Вівторок, 7 листопада 2017 р.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Translate »