Снєгирьов: Бойовики «ЛНР/ДНР» діють за ленінськими інструкціями, ховаючись за спини людей

Вибачте цей текст доступний тільки в “російська”. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Терорист «ЛНР». Фото: patrioty.org.ua

Відомий історик-ленінознавець Анатолій Латишев, який упродовж усього життя займається біографією Ілліча, розповів, що нещодавно йому вдалося роздобути документи з секретного фонду Леніна і закритих архівів КДБ.

Серед тих страшних ленінських документів якраз особливо жорсткі накази стосувалися знищення співвітчизників. Наприклад, «спалити Баку повністю», «брати в тилу заручників, ставити їх попереду частин червоноармійців, що наступали, стріляти їм в спини», «посилати червоних головорізів в райони, де діяли «зелені», «вішати під виглядом «зелених» («ми потім на них і звалимо») чиновників, багачів, попів, кулаків, поміщиків, виплачувати вбивцям по 100 тисяч рублів».

Про це ІА ZIK повідомив активіст луганської громадської організації «Права справа» Дмитро Снєгирьов.

«Примітно, що гроші за «таємно повішеного» (перші «ленінські премії») були єдиними преміальними в країні. А на Кавказ Ленін періодично відправляв телеграми такого змісту: «Переріжемо всіх». Пройшло сто років, світ змінився – але нітрохи не змінилася жорстока, брехлива, антилюдяна система управління Росією, започаткована кривавим «вождем пролетаріату», – зазначив Снєгирьов.

4 березня 2014 року президент Росії Володимир Путін заявив, що скористається своїм правом введення військ в Україну тільки в крайньому разі. Як повідомляв тоді федеральний телеканал «Росія», Путін зазначив, що таким випадком може стати необхідність захистити українських громадян. «І нехай хтось з українських військових спробує стріляти у своїх людей, російські військові стоятимуть позаду людей, не спереду, а ззаду», – заявляв тоді Путін.

Снєгирьов також нагадав заяву Путіна після анексії Криму про те, що «Крим у занепаді» і процитував нібито місцевих мешканців, які казали, що «шахтарі приїжджали, їм все одно, вони махнуть там півсклянки – і на пляж». Вже тоді мешканці Донбасу мали б задуматися над тим, як ставиться до них Путін. Але висновків, на жаль, зроблено не було.

«Через сто років за ленінськими інструкціями діють на Сході України бойовики «ЛНР-ДНР». Вони ведуть бої, розташовуючи «Гради» поблизу житлових будинків, шкіл та лікарень. Ведуть обстріли житлових кварталів українських міст, у результаті чого страждають звичайні люди, які не хотіли цієї війни, не чекали «порятунку з Росії». Мої краяни спокійно жили в українському Луганську, працювали, народжували дітей. Тепер вони потерпають від нестачі води, у них немає роботи і ліків, але на все те Путіну начхати», – заявив Снєгирьов.

«Радянській системі влади все одно, чи якась там окрема людина буде жити, чи помре від голоду і холоду, навіть якщо цих людей мільйони. Для пострадянських функціонерів люди не мають ніякого значення», – додав він.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Translate »