Стало відомо, як “кримнашисти” називають Путіна

Вибачте цей текст доступний тільки в “російська”. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Фото: Володимир Путін (kremlin.ru)

За словами публіциста, військові проклинають президента РФ Бойовики, які воювали на Донбасі на стороні терористів “ДНР” і “ЛНР” проклинають президента Росії Володимира Путіна і обзивають його американським агентом.

Про це розповів російський журналіст і публіцист Леонід Радзіховський, передає “Апостроф”. Він вважає, що Росія відмовляється від своїх військових. “При цьому значна частина ура-патріотів — тих, які крымнаши, які воювали на Донбасі – вони вже ненавидять Путіна. Вони в інтернеті його лають-проклинають, називають другим Горбачовим, американським агентом і ким завгодно ще. Від того, що він ще раз здасть одного з їх, вони тільки більше його будуть ненавидіти. Навіщо йому ненависть ця потрібна, незрозуміло”, – підкреслив Радзіховський. Леонід Радзіховський – радянський і російський публіцист і журналіст, вчений-психолог. Кандидат психологічних наук. Член Союзу письменників Москви. Постійний учасник передач радіостанції “Ехо Москви”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Translate »