Де береться особивий склад для НЗФ “Л/ДНР”?

Вибачте цей текст доступний тільки в “російська”. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Ні для кого не секрет, який контингент людей та за яких умов служать в армії т.зв. “Л/ДНР”. Вже давно для бойовиків цих терористичних угруповань стало нормою бути під впливом алкоголю і наркотиків під час т.зв “військової служби”. І вже не перший раз відбувається ДТП під час наркотичного та алкогольного сп’яніння.

Черговий такий епізод стався 22 червня, коли бойовик ДНР під впливом наркотиків був за кермом автомобіля і потрапив в ДТП. Так само 23 червня був затриманий командир однієї з рот, який напився і сів за кермо вантажного автомобіля.

Це викликає все більше невдоволення в простих жителів окупованих областей. Тому не дивно, що терористам все важче вербувати нових військових до своїх лав.

Яскравий приклад “мобілізаціонних” дій незаконної влади стався 24 червня, коли один зі “службовців” не захотів підписувати новий контракт на проходження служби. Тоді з ним провели «виховну бесіду», в результаті якої норовливцю зламали ніс.

Ось і відповідь на питання звідки у бойовиків особовий склад. В ряди “ополченння” загоняють за допомогою тортур, шантажу і погроз. Тому не дивно, що і дисципліна у бойовиків відповідна.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Translate »