Вперше бойовика ДНР засуджено за порушення законів ведення війни

Вибачте цей текст доступний тільки в “російська”. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Засуджений бойовик ДНР катував українських заручників

Вперше бойовика ДНР засуджено за порушення законів ведення війни

Фото: iStock/Global Images Ukraine

Вперше в Україні учасник терористичної організації засуджений за порушення законів і звичаїв ведення війни. Про це повідомляє прес-служба ГПУ.

Згідно з повідомленням, 1 червня громадянин України засуджений Слов’янським міськрайонним судом до 10 років і одного місяця позбавлення волі з конфіскацією майна за участь у терористичній організації ДНР, сприяння Російської Федерації у веденні агресивної війни проти України і порушенні законів і звичаїв війни     ( ч. 1 ст. 258-3, ч. 2 ст. 28 ч. 2 ст. 437 и ч. 1 ст. 438 КК).

Засуджений здійснював незаконне утримання і конвоювання заручників, які утримувалися бойовиками в захопленому приміщенні Управління СБУ в Донецькій області.

“При цьому він разом з іншими терористами, всупереч Женевській конвенції про поводження з військовополоненими від 12.08.1949, користуючись беззахисним станом полонених і відсутністю можливості для самозахисту, застосовував до них фізичне насильство, наносив побої, мучив, погрожував вбивством, здійснював інші дії, які створювали загрозу їх здоров’ю та життю”, – сказано в повідомленні.

Слідством встановлено 30 потерпілих від злочинних дій вказаної особи.

У прокуратурі нагадали, що підозрюваний був затриманий 10 лютого 2017 року у Слов’янську Донецької області.

19 травня суд засудив бойовика з Донбасу до 12 років за спробу диверсії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Translate »