Бойовики відкрито заявляють про командування помічником Путіна терористами “Л/ДНР”

Вибачте цей текст доступний тільки в “російська”. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Ходаковський розповів про роль Суркова в керуванні

Бойовики Донбасу вкотре заявили про причетність до командування терористами “ЛНР” та “ДНР” помічника президента Росії Владислава Суркова. Командир незаконного збройного формування “Восток” Олександр Ходаковський розповів про вплив Суркова на політичну ситуацію серед бойовиків.

Так, Ходаковський заявив, що неодноразово спілкувався з Сурковим. Терорист додав, що немає сенсу приховувати вплив помічника Володимира Путіна на “ЛНР” та “ДНР”, оскільки він сам цього не робить.

“Якщо сам Сурков не приховує своєї причетності до того, що виробляє тут, то – сенс нам приховувати, кокетувати? Звичайно, Владислав Юрійович в достатній мірі впливає на те, що тут відбувається”, – сказав запевнив командир формування “Восток”.

Хадаковський додав, що Сурков – не єдиний політик, який курує “ЛНР” та “ДНР”.

“Я не скажу, що він єдина фігура, яка несе відповідальність за все, що відбувається, і позитивну якусь там роль відіграє і негативну. Але в питаннях створення тут політичної обстановки і атмосфери він людина досить лідируюча”,– розповів бойовик.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Translate »