Ідеолог “ДНР” проговорився: фейкові республіки створені Кремлем

Вибачте цей текст доступний тільки в “російська”. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Проти лому, як відомо, немає прийому.

Чим більше часу проходить після псевдореферендума, тим більше непривабливої правди про “народне волевиявлення” стає загальновідомо. Колишній керівник “народної ради ДНР” Олексій Александров розповів про те, хто створив і контролює терористичні освіти на сході України.

У 2014 році колишній житель Донецька Олексій Александров займався антиукраїнською діяльністю і навіть провів псевдореферендум, що поклав початок кровопролитної війні на Донбасі. Пізніше керував апаратом “народної ради ДНР”, передає Ukr.Media.

Але потім щось пішло не так. Пересварившись з колишніми однодумцями, Александров покинув межі бандитської республіки і поїхав у невідомому напрямку, за чутками, переховується в Росії.

Так наприклад, нещодавно він прямо заявив, що лідер “ДНР” – кремлівська маріонетка, призначена особисто Сурковим.

“Всі подібні питання – до помічника Президента РФ, куратору новоросійського напрямку Суркову В. Ю. Ми лише виконували їх з Путіним волю. А проти лому, як відомо, немає прийому”, – зізнався він на своїй сторінці у “Фейсбуці”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Translate »