У Кремлі вимагають від “ЛДНР” активізувати пропаганду на підконтрольній Україні території – Тимчук

Вибачте цей текст доступний тільки в “російська”. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Пропагандистську роботу планують проводити із цільовою аудиторією в Донецькій та Луганській областях з використанням підконтрольних бойовикам ЗМІ, соцмереж , агентури на прифронтових територіях.

Російські куратори в “адміністраціях глав” так званих “ДНР” та “ЛНР” повідомили про вимогу адміністрації президента РФ щодо активізації цілеспрямованої інформаційно-пропагандистської роботи на підконтрольних Україні територіях.

Про це повідомляє координатор групи “Інформаційний опір” Дмитро Тимчук в Facebook.

Зазначається, що перш за все пропагандистську роботу планують проводити із цільовою аудиторією в Донецькій та Луганській областях з використанням підконтрольних бойовикам ЗМІ, соцмереж , агентури на прифронтових територіях.

“Пріоритетні теми – успіхи і досягнення в реалізації “Гуманітарної програми по возз’єднанню народу Донбасу”, негативна соціально-економічна ситуація на підконтрольній Києву території, “зростання невдоволення українськими військовослужбовцями діями свого командування і української влади загалом”, – йдеться у повідомленні.

Згідно з інформацією, з метою реалізації цього завдання очікується прибуття найближчим часом в Донецьк і Луганськ додаткових груп “фахівців” з РФ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Translate »