У Збройних Силах Російської Федерації відбирають офіцерів для поповнення лав російських найманців на Донбасі. Про це повідомляє прес-центр ГУР Міноборони на сторінці у Facebook.

“У ЗС РФ продовжується відбір офіцерів для ротації у з’єднаннях і частинах 1 АК (Донецьк) та 2 АК (Луганськ) ЗС РФ. Командуванням Центру територіальних військ (Новочеркаськ) Південного ВО (Ростов-на-Дону) ЗС РФ пріоритет надається офіцерам, які плануються для просування по службі та відібрані кандидатами для вступу на навчання у воєнні навчальні заклади оперативного і стратегічного рівнів”, – йдеться в повідомленні.

Крім того, продовжується практика відбору офіцерів, які скоїли правопорушення або мають дисциплінарні стягнення і тому виявили бажання “реабілітуватись шляхом участі у бойових діях”.

Повідомляється також, що військові комісаріати так званих “ДНР” і “ЛНР” здійснюють набір російських громадян для укомплектування з’єднань і частин окупаційних військ.

Зокрема, встановлено, що у військовому комісаріаті Макіївки оформлювались документи на призов групи російських громадян: Сергєєв Є.А. з Татарстану; Бузаєв С.Х. з Осетії; Рибочкін А.А. з Самари.