З днем захисту інформації!

Вибачте цей текст доступний тільки в “російська і “англійська”. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in one of the available alternative languages. You may click one of the links to switch the site language to another available language.

инфа

Інформація – значний та важливий елемент нашого життя! Ми, свідомі та патріотично налаштовані жителі нашої держави України, повинні пильно та повсякденно слідкувати, аби ворог не використав її проти нас! Враховуючи кількість осіб, які щодня цікавляться інформаційним контентом, можна судити про те, що інформаційні портали, Інтернет-ресурси, теле- та радіоканали володіють свідомістю людей, впливають на суспільну мораль, думку та оцінку інформації, що доноситься до суспільства, тієї ідеї, яка висвітлюється перед ними.

Історична спадщина, як невід’ємна частина стабільного існування держави є важливою, невід’ємною складовою нашого буття. В час, коли відбувається значний та відчутний прорив в технологіях, існує можливість її викривлення, спотворення, що може призвести до втрати індивідуальності та неповторності українського народу!

Тому, важлива місія покладена на наші органи державної влади, правоохоронні органи, підприємства, установи та організації, що контролюють та захищають цю сферу, яка являється однією з основоположних. Вони, незважаючи на всю тяжкість покладеної на них відповідальності, пильно та своєчасно виявляють цей негативний вплив та нівелюють  його деструктивні наслідки!

Зі св’ятом Вас, шановні захисники нашого інформаційного простору! Дай Бог вам наснагита терпіння! Здійснюючи цей невидимий, та, одночасно, важливий подвиг, ви підвищуєте надію на добре та світле майбутнє!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Translate »