Генсек РЄ вислухав історії екс-в’язнів про жахливі тортури Кремля

Вибачте цей текст доступний тільки в “російська”. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

фото: faceboo

Колишні російські політв’язні Володимир Жемчугов та Геннадій Афанасьєв зустрілися з Генеральним секретарем Ради Європи Турбйорном Ягландом.

По це на своїй сторінці у Facebook написала народний депутат від “БПП”, представник української делегації у ПАРЄ Марія Іонова.

Вона зазначила, що Жемчугов та Афанасьєв також надали інформацію щодо журналістів Романа Сущенка і Миколи Семена.

“Українці розказали свої жахливі історії щодо порушення прав людини і тортури, допити, знущання ФСБ в РФ, Криму, та на окупованому Донбасі. Неможливо витримати , коли Володимир розказав, як після численних допитів повідомив терористам, що він краще помре, аніж зрадить Україну”, – наголосила Іонова.

У розмові з  Ягландом Іонова зазначила, що Україна має достатньо доказів російської агресії на окупованих територіях, тому євродепутатам варто називати речі своїми іменами.

“Якщо це російська агресія, то російська. Якщо порушення прав людини і тортури-то це росіяни роблять. Ми би хотіли, щоб керівництво ПАРЄ як раз і враховувало свої ж резолюції”, – додала нардеп.

11 жовтня 2016 р. Жемчугов та Афанасьєв зустрілися з Комісаром Ради Європи з прав людини Нілсом Мужнієксом під час сесії ПАРЄ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Translate »