Про тортури в “ДНР” розповів звільнений з полону український військовий

Вибачте цей текст доступний тільки в “російська”. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Український військовий розповів про тортури і погрози родині під час полону

Про тортури в "ДНР" розповів звільнений з полону український військовий (фото)

У Краматорську під час прес-конференції боєць 28 механізованої бригади, який в ході бойових дій в Мар’їнці 3 червня був захоплений у полон бойовиками, заявив, що розповів неправдиву інформацію пропагандистським російським ЗМІ під загрозою життя.

Про це повідомляє прес-центр АТО.

“Інформація озвучена мною на камери пропагандистських російських журналістів у Донецьку була виголошена під загрозою смерті. Після двох допитів, побиття, погрози на адресу моєї родини, прикладеного пістолета до скроні я сказав те, що вони хотіли…”, – повідомив військовослужбовець, якого вдалося обміняти на тіла трьох бойовиків так званої “ДНР”.

Відзначається, що справа з солдатом Романом Мащенко викликала резонанс через прес-конференцію в Донецьку, на якій він перед представниками російських ЗМІ заявив, що нібито підрозділи Збройних Сил України грубо порушили Мінські угоди і пішли в наступ на позиції бойовиків “ДНР”. Почула російська телеаудиторія і про нібито великі втрати з української сторони, і низький бойовий дух у нашій армії.

В ході прес-конференції Роман розповів про три дні знущань над ним, про те, що його слова були заздалегідь озвучені бойовиками і не відображають реальної картини подій під Мар’їнкою. Журналісти в Донецьку йому задавали заздалегідь заготовлені питання і отримували на них відповіді, які повністю повторювали брехню російських медіа, і були підготовлені ідеологами і пропагандистами так званої “ДНР”.

Також, під час прес-конференції в Краматорську журналісти звернули увагу на добре помітні зовні наслідки фізичного та психологічного тиску на Романа Мащенко з боку бойовиків “ДНР”, повідомляє прес-центр АТО.

“Піар-комбінація під час прес-конференції в Донецьку за участю українського солдата була черговою провокацією і спробою дискредитувати ЗСУ і нашу державу. Це є черговим підтвердженням того, що самопроголошені республіки на окупованих територіях Сходу України систематично порушують Мінські угоди і регулярно вдаються до нових спроб продовження агресії і виправдання своїх злочинних дій проти суверенітету і територіальної цілісності України”, – йдеться в повідомленні.

Раніше повідомлялося, що поранений і захоплений у полон терористами “ДНР” при бойових зіткненнях 3-4 червня під Мар’їнкою Донецької області військовослужбовець 28-ї окремої гвардійської механізованої бригади Збройних сил України Роман Марченко під тортурами був змушений зробити ряд неправдивих заяв про події під Мар’їнкою.

Про тортури в "ДНР" розповів звільнений з полону український військовий (фото)

Про тортури в "ДНР" розповів звільнений з полону український військовий (фото)

Про тортури в "ДНР" розповів звільнений з полону український військовий (фото)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Translate »