Щастя: ТЕС “спалила” російські танки

Вибачте цей текст доступний тільки в “російська”. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.


Танки окупаційних військ Росії в межах видимості ТЕС міста Щастя.

26 червня 2016 року, під час моніторингу профілів соцмереж російських терористів, розвідники міжнародної волонтерської спільноти InformNapalm виявили фото, на якому зафіксовано велике скупчення російських танків Т-72 з тактичним знаком (ТЗ) “2 у квадраті”. Цей ТЗ використовує терористичний підрозділ 2-го армійського корпусу ЗС РФ, що постійно дислокується в районі окупованого Луганська.

Детальне вивчення показало: на світлині чітко видно щонайменше 5 танків, а у лівій частині фото на горизонті видніється, ймовірно, димова труба (на фото позначено червоним).

танк-Луганск

13557832_506321446228550_4058749553067124067_n

танк-Луганск2

Порівняли знайдене фото, точніше його частину, де видно димову трубу, з фотографіями теплової електростанції (ТЕС), розташованої у м. Щастя – і стало ясно, що російські танки розташовані в межах видимості Щастинської ТЕС (ДТЕК Луганська ТЕС).

труба труба-Счастье

Фото ДТЕК Луганська ТЕС, на якому добре видно всі димові труби. Дивимося і визначаємо приблизний напрямок зйомки й розташування російських танків.

2016-06-28_093929

Якщо поставити запитання “на яку відстань може бачити людське око”, у нашому випадку, камера дешевого телефону, відповідь очевидна – це відстань до 5 км.

Це не перший випадок, коли InformNapalm фіксує факти порушення мінських домовленостей, оприлюднюючи подібну інформацію. До того ж, ми не раз повідомляли такі факти спостережній місії ОБСЄ, яка, як і раніше, сповідує позицію “нічого не бачу, нічого не чую“, а вже сьогодні з’явилася нова фішка від ОБСЄ – “Винні обидві сторони”. Це той випадок, коли російські бойовики не допускають місію ОБСЄ до якогось місця для фіксації подій на лінії розмежування, а у звітах місії відповідальність за порушення мінських домовленостей автоматично покладається на ОБИДВІ сторони. Гарна схема: російські бойовики стріляють, не допускають ОБСЄ для фіксації їхніх порушень, а в результаті винні обидві сторони. Просто геніально.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Translate »