ОБСЄ фіксує факти російської агресії: деталі

Извините, эта статья доступна только на украинский For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

         8 грудня місія ОБСЄ вперше зафіксувала на території ОРДЛО БМ-21 «Град» в модифікації 2Б26, що в свою чергу являється черговим доказом російської агресії. Така техніка перебуває лише на озброєнні армії РФ, повідомляє InformNapalm.

         Бойові машини 2Б26 є модернізацією наявних бойових машин 2Б5 «Град» перестановкою артилерійської частини з шасі автомобіля Урал-375Д на нове доопрацьоване шасі автомобіля КамАЗ-5350. Модернізацію здійснює ВАТ «Мотовіліхінські заводи». Вперше показана публіці 23 вересня 2011, надходити до російської армії почала в 2012 році. Також вказані БМ 2Б26 були продемонстровані під час параду 9 травня 2012 в Ростові-на-Дону. Окрім оновлення шасі, машина має інші вдосконалення, зокрема, навігаційну систему. Пуск снарядів може відбуватись з кабіни або з виносного пульт.

          У звіті від 14 грудня у Вербовій Балці (28 км від Донецька), ОБСЄ зафіксували радіолокаційну станцію П-19 “Дунай”, яка й раніше фіксувалася ОБСЄ. РЛС П-19 призначена для своєчасного виявлення і супроводу повітряних об’єктів в межах зони видимості, визначення державної належності і видачі їх координат (дальність, азимут) споживачам інформації про повітряну обстановку.

          Також, в 57 км від Донецька зафіксовано БМ-21 “Град”. В іншому районі фіксували Т-64БВ, Т-72Б та машини типу БТР.

          Ще – 11 БМП, БТР та бронетранспортер МТ-ЛБ (15 грудня, 40 км від Донецька).

          17 грудня ОБСЄ зафіксували бойову інженерну машину БАТ-2, зенітну установку ЗУ-23 в Луганській області. Також зафіксовано ЗРК «Стріла-1» в Луганській області 19 грудня.

          Звіти ОБСЄ вчергове доводять збройну агресію РФ та порушення Мінських домовленостей стосовно припинення вогню.

Посилання на статтю: enigma.ua

Translate »