Колишня полонянка ‘ДНР’ розповіла про жахливі тортури терористів

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Колишня полонянка ДНР, мешканка Горлівки Марина Чуйкова розповіла про звірячі тортури, якими її піддавали у в’язницях терористів.

Українку затримали 19 березня 2018 року, і після 650 днів вона провела в полоні. Її звільнили тільки 29 грудня 2019 року в рамках обміну між Україною і Росією, пише 057.

Допити тривали три-чотири години, і весь час на тебе вчиняли тиск. Потім відводили в цю страшну камеру без зручностей, в якій було дуже холодно, сиро. Там я перебувала місяць. За цей час не знімала ні пальто , ні чоботи. У мене там жив павучок і всі тридцять днів я спостерігала, як він в’є павутиння. В камері підлога була з плитки, яку всю перерахувала. На стінах були плями, і про кожного з них представляла, що це сова, вовк або щось інше. Просто божеволіла від незнання того, що зі мною буде далі, – згадувала Чуйкова.

Вона повідомила, що в камері стояли величезні пляшки, які були наповнені сечею і кров’ю. На підлозі валялися закривавлені бинти і рукавички.

У підвалі я пробула 30 днів, після чого мене перевезли в СІЗО міста Донецька. Мене посадили в звичайну жіночу камеру. Звичайно, до нас ставилися дуже погано. Але це походило від них (засуджених – Ред.), а було командою від начальства . Їм дали команду фас, щоб вони нас принижували, ображали, щоб ми драїли унітази, прибирали і чистили, – поділилася колишня полонянка.

Чуйкова також розповіла, що терористи сильно били жінок, від чого у них відтікали ноги.

Ще одна дівчина була з перебитою переніссям і синці у неї розтеклися під обидва ока. У одній спиляли зуби тригранним напилком і до неї погрожували застосувати сексуальне насильство. Говорили, що приведуть команду з 15 чоловік і будуть гвалтувати, – повідомила вона про жахи в підвалах ДНР.

Посилання на статтю: https://voi.com.ua/news/1377995/

Translate »