З МІШКОМ НА ГОЛОВІ, У КАЙДАНКАХ ЇЇ БИЛИ ГОЛОВЮ ОБ СТІНУ, ЩОБ ПІДПИСУВАЛА ВСЕ – ЕКСПОЛОНЕНА БОЙОВИКІВ

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Два роки полону у катівнях проросійських терористів пережила горлівчанка Марія Чуйкова. Одна з тих російськомовних мешканців Донбасу, яких, нібито, прийшли захищати російські терористи.

Після початку війни, медсестра за фахом залишилася на непідконтрольній території доглядати хвору маму. У 2018 її заарештували та звинуватили у шпигунстві та зраді. Катували та тримали в жахливих умовах. Увесь цей час її звільнення домагалися її сини. Марину Чуйкову повернули під час обміну, в останні дні 2019-го. Після реабілітації жінка приїхала до синів у Харків, передає 5 канал.

У Харкові Марина Чуйкова тиждень. У кафе, яке відкрили її сини разом з ветераном війни на Донбасі, жінка пригадує два роки полону.

Її схопили у березні 2018 року на контрольно-пропускному пункті. Звинуватили у шпигунстві та зраді. Жінка місяць провела у підвалі так званого МГБ псевдореспубліки.

“У них на мене вже була готова справа, на мене тиснули, було психологічне катування. Навіть якщо ти не хотів підписувати, то там вже інші люди, я їх не бачила, бо весь час була в мішку і кайданках. Вони дозволяли собі образити і вдарити головою об стіну чи двері. І тоді, повертаючись у кабінет слідчого, я все підписувала, що вони мені закидали”, – згадує страшні тортури Марина Чуйкова.

У донецькому СІЗО вона перебувала в цілковитій ізоляції. Під забороною було і листування з рідними.

“Тільки коли діти відправляли мені книги, вони серед сторінок писали деякі слова підтримки. Писали, що мамочко, ми з тобою. Мамочко, ми тебе любимо. Я читала книгу, і чим більше я її читала, я старалась знайти ті рядки, які написані знайомим почерком”, – каже колишня полонена.

Артур Чуйков готує для мами улюблену каву. Два роки разом з братом він не полишав спроб її визволити. Хлопці зверталися до всіх міжнародних організацій, мітингували під російським консульством у Харкові та столиці.

Марина нині оговтується від пережитого і намагається повернутися до мирного життя. Жінка відновлює втрачені документи і готується позиватися до Європейського суду з прав людини за незаконне ув’язнення і псевдовирок.

Посилання на статтю: https://myrotvorets.news/z-mishkom-na-holovi-u-kaidankakh-yii-byly/

Translate »